O naší restauraci


Restaurace se nachází na pokraji krásného městečka Dobříš nedaleko dobříšského zámku. Město Dobříš je situováno necelých 40 km jižně pod Prahou na pokraji Brdských lesů.

Restaurace Na Prachandě je vyhlášená výbornou kuchyní, která Vás potěší především velkým výběrem klasických českých jídel, ale i rozmanitostí minutkových jídel a dále rychlou a příjemnou obsluhou a velkým sortimentem jak nealkoholický tak alkoholických nápojů.

Prostory provozovny se skládají z nekuřácké klimatizované jídelny 1 (cca 38 míst), formanky (cca 25 míst), salonku (cca10 míst), herny (cca 14 míst), jídelny 2 (cca 40míst) a v letních měsících ze zastřešené venkovní terasy (cca 50míst) s přilehlým dětským hřištěm.

Restaurace Vás láká k návštěvě, jak při výletu na místní zámek, houbaření v okolních lesích, návštěvě Slapské přehrady anebo pokud jen projíždíte.

 

 

 

Zastřešená venkovní terasa se nachází v zadní části restaurece a pojme asi 50 zákazníků. Je hojně navštěvována zákazníky především v letních měsících za hezkého počasí, ale i při zatažených dnech je zde krásné posezení uprostřed zahrady. Tato terasa přímo sousedí s dětským hříštěm, a proto je vyhledávána především rodinami s dětmi, protože mají dobrý výhled na své ratolesti.

 

 

„Na Prachandě“ – většina dobříšáků nezaváhá a správně Vás nasměruje k dobříšskému nádraží, kde najdete naší restauraci. Tato restaurace patří mezi několik dobříšských hospod zřízených na přelomu století. Zajímavostí je, že ke svému názvu přišla ještě před dokončením stavby a poprvé byla tak oslovena v kabaretní písní o Dobříši v roce 1911.

Po roce 1989 byla naše restaurace privatizována a od této doby byly provedeny další velké změny. Rozšířili jsme pro vás prostory pro stravování, vybudovali jsme novou venkovní zastřešenou terasu, dětské hřiště, diskotéku atd. Veškerý interiér jsme zcela zrekonstruovali, aby jste se v prostředí naší restaurace cítili co možná nejlépe. Stejně tak jako kdykoliv dříve se i nyní těšíme na Vaši návštěvu.